Family a Senior Point

Milé návštěvnice, milí návštěvníci.

Rádi bychom vás pozvali do Family Pointu a Senior Pointu na Lesné. Najdete nás na adrese Okružní 21 naproti zastávce Halasovo náměstí.

Family a Senior Point vznikl jako místo, kde se můžou rodiče zastavit během procházky, nakrmit děti či si s nimi hrát v našem vybaveném dětském koutku. Seniorům zde referentky poskytují základní informace, týkající se běžných občanských záležitostí – od jednání s úřady až po pomoc s napsáním e-mailu. Referentky rovněž pomáhají s registrací Senior Pasu a mohou Vás objednat do bezplatné sociálně-právní poradny pro seniory. Součástí služeb veřejnosti je i počítač připojený na internet. Na chodbě v přízemí jsou k dispozici toalety včetně bezbariérového WC s přebalovacím pultem. Pro návštěvníky je k dispozici kuchyňský kout s možností připravit si čaj či kávu nebo si  v horkých dnech natočit pitnou vodu.

Otevřeno máme každý všední den od 9:00 do 17:00. Středeční dopoledne je vyhrazeno seniorům a seniorkám, na pondělí jsou připravené společné aktivity pro rodiče s dětmi a seniory.

Náš program během roku zahrnuje nejrůznější workshopy, kurzy a přednášky pro děti i dospělé. Odborní přednášející a lektoři se věnují nejrůznějším tématům – od zdraví, rodičovství přes historii, cestování či pohyb. Naše prostory nabízí také zázemí pro co-working pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené. Atuální programovou nabídku naleznete po kliknutí ZDE.

Uvítáme veškeré Vaše nápady na aktivity, o které byste měli ve Family a Senior Pointu zájem. V případě návrhů či dotazů pište prosím na e-mail point.lesna@ksomega.cz nebo se k nám zastavte osobně.


Těšíme se na Vaši návštěvu.

Bc. Milena Procházková
Anežka Michnová
Referentky

Mgr. Bc. Jarmila Kučerová
Ředitelka

 

Senior Point a Family Point

Okružní 823/21, 638 00, Brno – Lesná
E-mail: point.lesna@ksomega.cz
GMS: +420 797 726 225

Otevírací doba:

Po-Pá 9:00-17:00
Středeční dopoledne je vyhrazeno seniorům. Ve státní svátky a o víkendech zavřeno.

AKTUÁLNÍ PROGRAM