Koncerty a divadla na Musilce

Brněnská Musilka je již tradičním místem koncertů a divadelních představení nejrůznějších žánrů. Přijďte si i Vy zpříjemnit všední den setkáním se svým oblíbeným interpretem.

Vstupenky prodáváme také v kamenných prodejnách.

Aplikace pro mobilní telefon Česká Obec

Chcete vědět, co se děje v městské části Brno-sever?
Stáhněte si mobilní aplikaci ČESKÁ OBEC!

Seznamte se s jedinečnou mobilní aplikací a projektem, do kterého se městská část Brno-sever zapojila. Zobrazit více >>

JAZZOVÝ PLES

So 24. 02. 2018

19:30

Cena: 310 (sál), 280,- (salonek) Kč
Cena v předprodeji: 310,- (sál), 280,- (salonek) Kč

K tanci i poslechu hraje orchestr JAZZ ARCHIV pod vedením Jaroslava Studenky.

Těšit se můžete na ukázky a výuku tanců taneční školy SWING WINGS.

Vstupenky zakoupíte:

- on line: přímo z web. stránek www.ksomega.cz nebo na www.smsticket.cz

- v kanceláři KS OMEGA, Musilova 2, tel.č. 545 211 891

- INDIES, Poštovská 2, tel.č. 542 218 382

 

Zobrazit více

Věra Martinová a kapela

Pá 09. 03. 2018

19:30

Koncert první dámy domácí české folk & country music, bilance více než 30ti let na scéně, výběr největších hitů...

Věra Martinová vystupuje se svojí doprovodnou skupinou ve složení Bára Šůstková – housle, ukulele a zpěv, Jakub Juránek – kytary a zpěv, Jan Neruda – basová kytara, Adrian Ševeček – bicí.

Věra Martinová je absolventkou brněnské státní konzervatoře v oboru klasická kytara. Již jako studentka začala vystupovat ve folkových klubech a účastnila se soutěží pro nové talenty.  Z Brna vedla její cesta do Prahy, do dívčí country skupiny Schovanky, se kterou vystupovala v letech 1982-1986.  Rok 1986 byl pro interpretku zlomový. V televizním pořadu Sejdeme se na výsluní představila sólovou píseň „Malý dům nad skálou“, ze  které se doslova přes noc stal velký hit. Posluchači přijali novou tvář na hudebním nebi velmi vlídně a  během následujících tří let vznikla řada známých titulů jako „Dál jen vejdi“, „Až na vrcholky hor“ nebo „Toulavý džíny“. První album Věry Martinové vyšlo v roce 1989 pod názvěm „Dál jen vejdi“ a následovalo další úspěšné album „Půlnoční slunce“. V roce 1994 se obklopila skupinou hudebních přátel a vytvořila s nimi další desku a také hit „Nebe, peklo, ráj“. Tato spolupráce s muzikanty různých stylů signalizovala touhu po hudební změně. Folkově laděným albem „Zvláštní způsoby“ opustila Věra škatulku „country music“ a opět rozšířila okruh svých spolupracovníků o další osobnosti z různých hudebních žánrů. Snaha po vlastním autorském stylu a hledání nových inspirací pokračovaly úspěšně i na albech „Příběhy“ a „Slunci je to jedno“. Nové milénium přivítala Věra Martinová v pozici české hudební stálice. Úspěšně si vyzkoušela spolupráci s televizí v roli moderátorky cyklu Svou káru táhneme dál. Složila hudbu k filmovému cestopisu Snění hlavou dolů, ve kterém účinkovala i jako průvodkyně. V roce 2004 nahrála v akustických verzích své starší i nové písně na albu „Kytarová“. Album „Věřím svým snům“ vzniklo ve spolupráci s britským písničkářem Jamiem Marshallem. CD „Křídel se nezříkám“ si nadělila ke svým padesátinám a podíleli se na něm autorsky třeba Jan Nedvěd nebo Pavlína Jíšová, dlouholetá kamarádka a souputnice. Zatím posledním projektem Věry Martinové je vánočně laděný titul „Foukneme do svící“ z roku 2013. Aktuální současnost Věry Martinové představují dva snímky nahrané s její novou kapelou – „Přistávám“ a „Ofélie“.

Zobrazit více

ZPÍVÁME A TANČÍME S MÍŠOU

So 10. 03. 2018

13:30

Cena: 130 Kč
Cena v předprodeji: 130 Kč

Pokud Vám již nepůjde zakoupit on line vstupenka - jsou on line vstupenky vyprodány 

ale stále můžete zakoupit vstupenky:

v předprodeji INDIES Poštovská 2, tel.č. 542 218 382 nebo 776 684 347 

v kanceláři Kulturního střediska Omega, Musilova 2, Brno-Husovice, tel.č. 545 21 18 91

 

MÍŠA RŮŽIČKOVÁ - představení ve 13:30

tentokrát v pořadu Lesní království

- interaktivní zábavná show Míši Růžičkové plná tanečních písniček a soutěží pro děti ve věku 2 - 10 let
Jednotné vstupné (děti i dospělí) - 130,- Kč.
Děti do dvou let ZDARMA (od data druhých narozenin již platí).

O představení je velký zájem, prosím, zajistěte si vstupenky včas.

On line vstupenky zakoupíte na www.smsticket.cz

nebo v předprodejích:

INDIES Poštovská 2

a v kanceláři KS OMEGA, Musilova 2a v pracovních dnech od 8:00 do 16:00 hodin

www.minidiskoteka.cz

Zobrazit více

Zpíváme a tančíme s Míšou

So 10. 03. 2018

16:00

Cena: 130,- Kč Kč
Cena v předprodeji: 130,- Kč Kč

Představení v 16:00 - on line vtupenky jsou vyprodány

ale stále ještě je 50 ks vstupenek v Kulturním středisku Omega, Musilova 2, Brno /po-pá 8:00-16:00/ - 545 211 891

MÍŠA RŮŽIČKOVÁ

tentokrát v pořadu Lesní království

- interaktivní zábavná show Míši Růžičkové plná tanečních písniček a soutěží pro děti ve věku 2 - 10 let
Jednotné vstupné (děti i dospělí) - 130,- Kč.
Děti do dvou let ZDARMA (od data druhých narozenin již platí).

O představení je velký zájem, prosím, zajistěte si vstupenky včas.

 

 

Zobrazit více

PAVEL DOBEŠ a Tomáš Kotrba

Út 20. 03. 2018

19:30

Cena: 230,- Kč
Cena v předprodeji: 200 Kč
V době, kdy všichni kopírují všechny a jeden se podobá druhému (hudebním stylem i zjevem) – Vám nabízíme vystoupení jednoho z nejvýraznějších, nejoriginálnějších a nejznámějších písničkářů – Pavla Dobeše. Písničky jako Jarmila, Něco o lásce, Zpátky do trenek, Pražce nebo Jumbo jet se za léta účinkování Pavla Dobeše na našich i zahraničních pódiích staly skutečnými časem prověřenými hity.
 
První polovina pořadu, se kterým Pavel Dobeš vystupuje, obsahuje některé v poslední době  nehrané, ale diváky oblíbené písničky, druhá polovina tradičně patří písničkám na přání. 
 
Pořad nabízí: - písničky pro všechny generace    - písničky mnoha typů - balady, humorné i romantické skladby   - kytarový doprovod precizního kytaristy Tomáše Kotrby
Zobrazit více

Fleret a Zuzana Šuláková

St 11. 04. 2018

19:30

Cena: 270 Kč
Cena v předprodeji: 250 Kč

Již 34. rokem brázdí českou a slovenskou hudební scénu pětice muzikantů S názvem Fleret. Kapela pochází z Valašska a může se pyšnit vlastní tvorbou,která během let již zlidověla a dokonce se dostala i do knížek hudební výchovy Na našich školách. Slavné začátky ve spolupráci s Vlastou Redlem přinesly hned ze začátku Fleretu několik významných ocenění na největší hudební přehlídce v té době a to na celostátní Portě v Plzni, kdy několikrát zabodovala s písněmi jako Letiště, Bečva a další, poté si ji v roce1997 vybrala slavná skupina Jethro Tull jako předskokany na jejich českém turné. To už se pomalu začala odvíjet dlouholetá spolupráce Fleretu s královnou lidové písně a národní umělkyní Jarmilou Šulákovou, která u kapely zůstala až do ukončení své kariéry v roce 2012 a nyní ji nahradila neméně skvělá zpěvačka, její dcera, Zuzana Šuláková.  

Kapela, za svůj hudební život vydala 2 LP a více jak 15 CD znichž se většina stala, co se do prodeje nosičů týče, zlatými, platinovými a multiplatinovými. Mezi největší hity lze zařadit Zafukané, Večer křupavých srdíček, Vizovice, a další.

Fleret je skvělá parta muzikantů, kteří Vás svým vystoupením strhnou na svou stranu a nenechají Vás bez emocí odejít z koncertu. Fleret je životní styl, je to radost z hudby, již prokládají i svým textem, který z většiny pojednává o dobrém jídle a pití, ale i o všem běžném ve vašem životě.

Tak přijďte na koncert ochutnat kus Valašska s hudbou, která bodne...

Zobrazit více

AG FLEK

St 25. 04. 2018

19:30

Cena: 250,- Kč
Cena v předprodeji: 250,- Kč

Křest nového alba z pera autorů Markytán/Viktorin s názvem Podnohama Zem. Křtící koncerty budou probíhat již od března, a kapela se na své věrné posluchače již těší.

Skupinu AG Flek původem z moravského Zlína tvořili zpěvačka Blanka Táborská, zpěvák, kytarista a klávesista Ivo Viktorin, zpěvák a kytarista Karel Markytán a basista Josef Šobáň. V roce 1983 jim vyšlo legendární bezejmenné album (později v reedici nazvané Blázni umírají nadvakrát), které se podle názoru kritiků stalo u nás vzorem folkové a folkrockové interpretace. Krátce po vydání desky ze slibně rozjeté skupiny odešla Blanka Táborská a i když kapela hrála dál, pro mnohé ztratila po jejím odchodu na své těžko uchopitelné výjimečnosti. Přišel Vlasta Redl, po šesti letech odešel Ivo Viktorin a po dalších třech Karel Markytán... Ale to už byl jiný příběh.

 Po kladně přijatém turné původní sestavy v roce 1996 a po dvouletém nahrávání vyšla v roce 1999 pod jmény tří hlavních protagonistů na značce BMG nová deska Waltz. Od prvních taktů je jasné, že starý dobrý AG Flek se vrátil v plné síle: typické vícehlasy, snivé nálady vycházející z výjimečně sladěné kombinace akustických kytar, kláves a dalších nástrojů, typické poklidné skladby autorského dua Viktorin - Markytán, doplněné o dva texty z pera dávného flekovského spolupracovníka Dušana Michelfeita.

 Skupina AG Flek od roku 2000 opět pravidelně vystupovala na koncertech, přičemž základní trio Ivo Viktorin, Blanka Táborská a Karel Markytán je doplněno o basistu Josefa Vojtáška, kytaristu Petra Hoffmanna a bubeníka Marka Šlapanského. Karel Markytán vydal v červnu 2001 na značce Venkow-Universal své vlastní album Konec sladkostí a také Ivo Viktorin se soustředil na svůj solový projekt, který vyšel v roce 2005 u vydavatelství Indies Records s názvem Vlna za vlnou...

 K příležitosti třicátého výročí vzniku skupiny AG Flek se muzikanti opět setkávají. Původní čtveřici Táborská, Viktorin, Markytán a Šobán doplňují kytarista Michael Vašíček a bubeník David Velčovský (známí též z působení v kapele Každý den jinak Vlasty Redla) a na sezónu 2007 připravili comeback k tomuto jubileu. V repertoáru znějí písně nejen z kapelních alb Blázni umírají nadvakrát, Dohrála hudba a Waltz, ale také ze sólových desek Konec sladkostí a Vlna za vlnou.

Na konci roku 2009 vyšlo na značce Indies Scope Records skupině AG Flek nové DVD, na kterém je 21 písní, včetně těch největších hitů kapely AG Flek. K dostání je v distribuci vydavatelství, ale samozřejmě také na koncertech.

V roce 2010 vydala skupina první živé album, nazvané jednoduše "KONCERT", kde mohou posluchači slyšet i nikdy nezveřejněné písničky této legendární kapely.

AG Flek navíc v současné době připravuje i nové studiové album, které vyjde na jaře letošního roku!

 

AG FLEK - aktuální složení:

Blanka Táborská - zpěv

Ivo Viktorin - zpěv, klávesy, kytara

Karel Markytán - zpěv, kytara, foukací harmonika

Josef Šobáň - zpěv, baskytara

Michael Vašíček - akustické a elektrické kytary

David Velčovský - bicí

 

Více informací naleznete na stránkách www.agflek.cz.

Zobrazit více

ASONANCE

Čt 10. 05. 2018

20:00

Cena: 290 Kč
Cena v předprodeji: 260 Kč

Skupina Asonance patří k nejstarším skupinám působícím na české folkové scéně - její vznik se datuje až do roku 1976. Skupina patří k uznávaným
interpretům irských a skotských balad, tanců a instrumentálních skladeb jako jsou reel, jig nebo hornpipe.


Na podzim roku 2016 oslavila skupina již 40 let své existence. Za tuto dobu vydala deset alb: jeden živý záznam koncertu a devět alb studiových (řadových). Posledním zatím vydaným albem je Tesař z Nazareta (2014).


Skupina aktuálně působí v sestavě Jan Lašťovička (umělecký vedoucí, kytara, elektrická kytara, buzuki, irské loketní dudy, vokály, české texty všech písní), Hana Horká (zpěv, perkuse), Klára Lašťovičková (zpěv, flétny), Blanka Lašťovičková (zpěv, bodhrán, perkuse), Jan Ráb (housle), RomanSlaboch (zpěv, perkuse), Petr Bohuslav (zpěv, kytara, mandolína), Luboš Pick (baskytara, kytara, buzuki, vokály), Mirko Rokyta (klávesové nástroje, vokály), Daniela Vránová (flétna) a Jan Doležal (bicí).

Zobrazit více

Robert Křesťan a Druhá tráva + Michal Pavlíček

St 30. 05. 2018

19:30

Cena: 390 Kč
Cena v předprodeji: 390 Kč

Nenechte si ujít koncert představující unikátní spolupráci legendy české rockové kytary Michala Pavlíčka se špičkou folkové a country scény Druhou trávou!

DRUHÁ TRÁVA - Historie

Skupinu Druhá tráva založili v roce 1991 Robert Křesťan a Luboš Malina po svém odchodu od Poutníků. Druhou trávu charakterizují dva výrazné znaky - autorská a interpretační výjimečnost zpěváka, textaře a překladatele Roberta Křesťana a mimořádná instrumentální zdatnost ostatních členů skupiny.

Kapela Druhá tráva byla hned od svého vzniku řazena mezi špičku na folk & country scéně nejen v České či Slovenské republice. Přestože bývá často označována jako bluegrassová, už od počátku existence mixuje více stylů. Bluegrass odkazuje spíše na předchozí angažmá několika členů skupiny u brněnských Poutníků.

Druhá tráva dosud vydala 18 alb v Čechách i USA a je několikanásobným držitelem ocenění APH Anděl v kategorii Folk a Country. Kromě toho někteří členové kapely realizují i své sólové nahrávací projekty – banjista Luboš Malina už má na svém kontě čtyři CD a dobristovi Luboši Novotnému byly doposud vydány dvě desky.

Zahraniční zkušenosti a spolupráce
Jako jedna z mála českých kapel pravidelně každý rok absolvuje turné po Spojených státech amerických s velice příznivým ohlasem. Ve výčtu významných zahraničních interpretů, se kterými Druhá tráva spolupracovala či spolupracuje, nechybí takové osobnosti jako je Peter Rowan, Tony Trischka, Davey Spillane, Andy Owens nebo Charlie McCoy.

Skupina Druhá tráva hraje v současné době ve složení:
Robert Křesťan - sólový zpěv, mandolína, kytara
Luboš Malina - banjo, irské píšťaly, tenor saxofon, vokály
Luboš Novotný - dobro, lap steel, vokály
Radek Hlávka - kytara, vokály
Tomáš Liška – kontrabas, basová kytara
Martin Novák - bicí, perkuse, cajon

Přední česká kapela Druhá tráva, která se během let odchýlila od původního moderního bluegrassu k nadžánrovému výrazu, oslavila minulý rok čtvrt století na scéně. Rok oslav odstartovala vydáním kompletu DVD/CD/zpěvník nazvaném In Concert, které bylo příznivě přijato jak posluchači, tak i kritikou.

Aktuální koncertní program Druhé trávy zahrnuje průřez tvorby Roberta Křesťana z celé doby existence skupiny s důrazem na skladby z nejnovějších studiových alb Pojďme se napít, Marcipán z Toleda, Shuttle to Betlehem a 1775 básní Emily Dickinsonové.

 

MICHAL PAVLÍČEK

Desítky let znají příznivci nejkvalitnější domácí rockové hudby Michala Pavlíčka coby vrcholného kytarového virtuóza a řadí jej vedle ikonických kolegů Radima Hladíka, Luboše Andršta anebo Miloše Doda Doležala. Rovnocenou složkou jeho hudební osobnosti je ovšem i jeho autorský potenciál. A fakt, že se od komponování rockových skladeb a písní postupně dostal až k práci s velkými celky a symfonickými orchestry. Vrcholná a originální Pavlíčkova podvojnost je v domácím, ale i v mezinárodním měřítku zcela unikátní.   Upozornil na sebe už během 70. let jako podstatný člen amatérské , ale velmi zdatné skupiny Expanze. Záhy pak přešel do profesionálního tábora ke kapele Bohemia. A z následného setkání s Michalem Kocábem vznikl před závěrem dekády zásadní Pražský výběr. V němž se Pavlíček ve větší míře začal prosazovat jako skladatel a aranžér. Souběžně tvořil páteř skvělého tria Horký dech Jany Koubkové a nasbírané hráčské a autorské zkušenosti rozvinul ve Stromboli s Bárou Basikovou, pro leckoho snad vůbec neoriginálnější skupiny české rockové historie.  Následovaly projekty BSP (pro sólistu skupiny Kamila Střihavku napsal velehit Země vzdálená, zdaleka přesahující dobu svého vzniku), brilantní instrumentální ansámbl Big Heads, v posledních letech pak Trio (nyní  jako Čombeband), anebo hvězdná sestava Supergroup. Zásadní podíl měl na ceněných albech Zuzany Michnové (Rány) a Moniky Načevy (Možnosti tu jsou, Mami), spolupracoval s významnými hudebníky i jiných žánrových oblastí (Richard Muller, Jiří Stivín, Miroslav Vitouš).  Napsal hudbu ke třiadvaceti divadelním představením, několika baletům,  féériím Laterny magiky, k televizním inscenacím a seriálům (celkem čtyřicet titulů, i zahraničních, např. série BBC Červený Bedrník, Merlin IV, i k několika celovečerním filmům např. Odcházení Václava Havla.  Prosadil se na poli muzikálů, především úspěšným Excaliburem, atd, atd. Jeho jméno figuruje na více než sedmdesáti CD a DVD, hudbu řady z nich kompletně vytvořil. Byl ústřední postavou přes deset let vysílaného hudebního pořadu ČT Na Kloboučku. Je držitelem zlatých i platinových desek a také dvou cen Anděl. Především je ale maximálně tvořivou osobností, neustále hledající nové cesty výrazu.  

Zobrazit více

KLÍČ - koncert k novému CD

Út 19. 06. 2018

19:30

Cena: 280,- (1. až 10. řada), 250,- (od 11. řady dozadu + balkon) Kč
Cena v předprodeji: 280,- (1. až 10. řada), 250,- (od 11. řady dozadu + balkon) Kč

V roce 2018 se mohou příznivci a fanoušci legendární folkově-renesanční skupiny KLÍČ těšit na její dlouho očekávané novinkové album – a k uvedení nového alba nachystala skupina malé koncertní turné, na kterém svoje nové CD divákům představí a současně i nabídne ke koupi.

    Celé letošní turné odehraje skupina KLÍČ ve svém původním velkém sedmičlenném obsazení a kromě mnoha skladeb z nového alba (u nichž příznivci skupiny určitě ocení, že i nejnovější tvorba kapely navazuje na to nejlepší z předchozích alb) zazní na letošních koncertech KLÍČe opět i většina nejúspěšnějších písní z již šestatřicetileté hudební historie této úspěšné kapely.

    O novém CD uvažoval KLÍČ už v roce 2002 – ale protože v témže roce se rozhodl dlouhodobě přerušit svoji koncertní činnost, rozjely se skutečné přípravy alba až v roce 2009, kdy se Jaroslav Marian (kapelník KLÍČe a hlavní autor hudby této skupiny) pustil do rozpisu aranžmá nových písní a  výsledkem jeho rok a půl trvající každodenní práce bylo téměř 600 stránek notových partitur, v nichž kompletně připravil nejen veškeré pěvecké a nástrojové party pro muzikanty z KLÍČe, ale současně i pro většinu tradičních hostů z alb minulých (kontrabas, hoboj, fagot, cimbál, housle, akordeon...) – a navíc se Jaroslav tentokrát rozhodl obohatit studiové provedení písní i některými takovými nástroji, které se v tvorbě skupiny objevují úplně poprvé (harfa, saxofon, klarinet, trombón, šalmaj, panova flétna atd.).

    Nahráváni alba pak začalo v roce 2011, bylo ovšem několikrát přerušeno jinými rozsáhlými projekty - nejprve tím, že muzikanti z KLÍČe se ve stejném roce rozhodli, že u příležitosti 30. výročí založení kapely v roce 2012 se opět po desetileté přestávce vrátí na koncertní pódia, pak následovala příprava prvního klíčovského "live" CD sestaveného z výročních koncertů roku 2012 (vyšlo koncem roku 2013) a nahrávání sólového šansonového alba Pavly Marianové (vydaného k jejímu životnímu jubileu v roce 2015) – aby posléze byly práce na novém albu ještě jednou odloženy kvůli přípravám velkého výročního turné skupiny KLÍČ v roce 2017.

 

    Nakonec ale bylo vše dovedeno do úspěšného konce – a posluchači si tedy konečně mohou vychutnat hudební lahůdku, kterou KLÍČ nazval "V čase zrání..." a která nabízí 17 zbrusu nových autorských písní, přičemž výhradním autorem hudby je Jaroslav Marian a většina textů písní pochází - jako již tradičně - z dílny dvorního textaře KLÍČe pana Tomáše Vondrovice. V pěveckých partech pak excelují jednak sólisté, bez kterých bychom si KLÍČ již ani nedovedli představit, tedy Pavla Marianová, Jana Slavatová a Jaroslav Marian, ale i nová výrazná pěvecká posila kapely – zpěvák Jan Janda. Špičkové instrumentální výkony všech členů skupiny na albu doplnilo i několik znamenitých hostů přizvaných z významných hudebních těles – např. z řad České filharmonie (Jiří Zelba – hoboj, Jaroslav Kubita – fagot, Zdeněk Zelba - housle…), z FOK (hráč na melodické bicí nástroje – David Řehoř), z orchestru OPSO (saxofonista a klarinetista Michal Zpěvák) a další.

 

    Celé toto „životní dílo“, jak nové album označuje sám kapelník KLÍČe, se navíc pyšní nádherným obalem provedeným ve stylu knihy s vloženým CD a obsahujícím texty všech písní doplněné velmi působivými ilustracemi malíře Václava Macha-Koláčného.

    A novinkou je, že tuto knížečku bude možno zakoupit buď s vloženým klasickým CD kotoučkem, nebo bez CD, ale s vepsaným kódem určeným pro stažení datové podoby písní přes internet (a navíc bude i možno zakoupit pouhé stažení písní přímo z webu).

 

    Uvedení nového alba na trh je naplánováno na červen roku 2018.

 

    A pouze dodáváme, že na koncertech budou kromě nového alba v prodeji i další tituly skupiny KLÍČ (2CD „Dál plyne čas...“ a live CD „KLÍČ – 30 let“) a současně i sólová alba zakládající členky skupiny KLÍČ Pavly Marianové (CD „Nářek“ a její autorské album „Radosti, bolesti...“).

 

 

Nové album KLÍČ nahrál (a v roce 2018 koncertuje) ve složení:

Jaroslav MARIAN  –  umělecký vedoucí, zpěv, šestistrunná a dvanáctistrunná kytara, perkuse

Pavla MARIANOVÁ  –  zpěv, krumhorny, šalmaj, zobcové flétny, metalofon, perkuse

Jana SLAVATOVÁ  –  zpěv, buben, perkuse

Jitka KRUPIČKOVÁ  –  zpěv, příčná flétna, zobcové flétny, krumhorny, malý buben, perkuse

Jiří KRUPIČKA  –  zpěv, violoncello

Jana BOŠKOVÁ  –  zpěv, příčná flétna, zobcové flétny, perkuse

Jan JANDA  –  zpěv, dvanáctistrunná a šestistrunná kytara

Zobrazit více

IVO JAHELKA

St 17. 10. 2018

19:30

Cena: 270 Kč
Cena v předprodeji: 250 Kč
Zpívající právník, Ivo Jahelka, vystudoval Právnickou fakultu UK v Praze a získal titul JUDr. Brzy se začal se věnovat zhudebňování různých soudních případů a všelijakých kuriózních příběhů ze všedního života. Byl vyhlášen „osobností“ Porty ’85 a následně začal vydávat vlastní autorská alba, kde zhudebněné soudní případy prokládá zábavným mluveným slovem.

A protože lidský život nabízí neustále nepřeberné množství zajímavých situací, pokračuje v této činnosti i v současné době. Vychází z toho, že humor a smích jsou kořením života, že každý se rád zasměje neštěstí druhých, a že - jak pravil jeden recidivista – ŽIVOT JE  NEPŘETRŽITÁ  ŘADA  PRŮSERŮ  NEPRAVIDELNĚ  PO  SOBĚ  JDOUCÍCH.  

Zobrazit více

Předprodej vstupenek v kamenných prodejnách

Indies

adresa:
Poštovská 2, Brno
tel:
542 218 382
mail:
vstupenky@kdeco.cz
otevírací hodiny:
Po-Pá: 9:00-18:30, So: 9:00-13:00

Dům Pánů z Lipé

adresa:
nám. Svobody 17, Brno
tel:
539 000 770
otevírací hodiny:
Po-Pá: 9:00-18:00

TO JE BRNO

adresa:
Panenská 1, Brno
tel:
542 210 863
mail:
vstupenkybrno@ticbrno.cz
otevírací hodiny:
Po-Ne: 9:00-18:00

Kudrna-Camp No 7

adresa:
Podchod pod hlavním nádražím
tel:
542 210 660
mobil:
608 925 393
mail:
prodejna@vobchudekkudrna.cz
otevírací hodiny:
Po-Pá: 8:00-18:00, So: 8:00-12:00

Kulturní středisko Omega

adresa:
Musilova 2, Brno
tel:
545 211 891
mail:
ksomega@ksomega.cz
otevírací hodiny:
Po-Pá: 7:30-16:00