Kulturní akce MČ Brno-sever

Kromě tradičního pořádání koncertů a divadel na Musilce se Kulturní středisko Omega podílí také na pořádání nejrůznějších akcí Městské části Brno - sever.

Aplikace pro mobilní telefon Česká Obec

Chcete vědět, co se děje v městské části Brno-sever?
Stáhněte si mobilní aplikaci ČESKÁ OBEC!

Seznamte se s jedinečnou mobilní aplikací a projektem, do kterého se městská část Brno-sever zapojila. Zobrazit více >>

Aktuálně pro Vás MČ Brno-sever ve spolupráci s KS Omega připravuje:

ČARODĚJNICKÝ REJ na Musilce

Ne 23. 04. 2017

15:30

Cena: 10,- Kč
vstupenka zahrnuje štěstíčko
Místo konání akce: LD Musilka a dvůr
Kulturní středisko Omega a Městská část Brno-sever pro Vás pořádá Čarodějnický rej. Zveme všechny čarodějnice, čaroděje, kouzelníky, ježibaby, kočky, pavouky, netopýry a ostatní bytosti, které do tohoto světa patří. Těšit se můžete na nejrůznější soutěže, hádanky, atrakce, minidiskotéku a opékání vlastních špekáčků (nezapomeňte si je donést)!
Zobrazit více

Jarní běh severem - 2. ročník

So 22. 04. 2017

9:00

Místo konání akce: na louce za Domovem pro seniory Okružní

- registrace od 8:00 hodin - do 20 minut před začátkem každé kategorie

- občerstvení - skákací hrad - výtvarná dílna

Časový program:

 

1       9:00             starší žákyně                           2002-2003                              800 m

 

2       9:05             starší žáci                                 2002-2003                             800 m

 

3       9:10             mladší žákyně                         2004-2005                              600 m

 

4       9:15             mladší žáci                               2004-2005                             600 m

 

5       9:20             přípravka-dívky                       2006-2007                              400 m

 

6       9:25             přípravka hoši                         2006-2007                              400 m

 

7       9:30             minipřípravka dívky               2008-2009                               200 m

 

8       9:35             minipřípravka hoši                 2008-2009                               200 m

 

9       9:40             atlet. školka dívky                  2010-2011                               100 m

 

10     9:45             atlet. školka hoši                    2010-2011                               100 m

 

11     9:50             benjamínci dívky                    2012 a mladší                            50 m  

 

12     9:55             benjamínci hoši                      2012 a mladší                            50 m

 

         10:00          VYHLÁŠENÍ 1, startovné zdarma

 

13     10:30          dorostenky                              2000-2001                             2500 m

 

14     10:30          dorostenci                               2000-2001                             2500 m

 

15     10:30          juniorky                                    1998-1999                             2500 m

 

16     10:30          junioři                                       1998-1999                             2500 m

 

17                 Lidový běh - bez rozlišení kategorií                                          2500 m

 

 

         10:50          Vyhlášení 2, startovné zdarma

 

18     11:00          muži A                                      1997-1978                             5500 m

 

19     11:00          muži B                                      1977-1968                             5500 m

 

20     11:00          muži C                                      1967-1958                             5500 m

 

21     11:00          muži D                                      1957-1948                             5500 m

 

22     11:00          muži E                                       1947 a starší                          5500 m

 

23     11:00          ženy A                                       1997-1983                             5500 m

 

24     11:00          ženy B                                       1982-1973                             5500 m

 

25     11:00          ženy C                                       1972-1963                             5500 m

 

26     11:00          ženy D                                      1962 a starší                          5500 m

 

         12:00          VYHLÁŠENÍ 3, startovné dospělí 50 Kč                                                 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobrazit více