Family a Senior Point

PROSÍM POZOR! PRÁZDNINOVÝ PROVOZ:

PO - ČT / 9 - 17 HOD.

V PÁTEK ZAVŘENO!!! 

 

Milé návštěvnice, milí návštěvníci.

Rádi bychom vás pozvali do Family Pointu a Senior Pointu na Lesné. Najdete nás na adrese Okružní 21 blízko zastávky Halasovo náměstí.

Family a Senior Point vznikl jako místo, kde se můžou rodiče zastavit během procházky, nakrmit děti či si s nimi hrát v našem vybaveném dětském koutku. Seniorům zde referentky poskytují základní informace, týkající se běžných občanských záležitostí – od jednání s úřady až po pomoc s napsáním e-mailu. Referentky rovněž pomáhají s registrací Senior Pasu a mohou Vás objednat do bezplatné sociálně-právní poradny pro seniory. Součástí služeb veřejnosti je i počítač připojený na internet. Na chodbě v přízemí jsou k dispozici toalety včetně bezbariérového WC s přebalovacím pultem. Pro návštěvníky je k dispozici kuchyňský kout s možností připravit si čaj či kávu nebo si  v horkých dnech natočit pitnou vodu.

Otevřeno máme každý všední den od 9:00 do 17:00. O státních svátcích zavřeno.

Středeční dopoledne je vyhrazeno seniorům a seniorkám, na pondělní dopoledne jsou připravené společné aktivity pro rodiče s dětmi a seniory. Od 1. 4. 2024 je vyhrazeno úterní odpoledne (13 - 17) pro poradenství seniorům.

Náš program během roku zahrnuje nejrůznější workshopy, kurzy a přednášky pro děti i dospělé. Odborní přednášející a lektoři se věnují nejrůznějším tématům – od zdraví, rodičovství přes historii, cestování či pohyb.

Uvítáme veškeré Vaše nápady na aktivity, o které byste měli ve Family a Senior Pointu zájem. V případě návrhů či dotazů pište prosím na e-mail point.lesna@ksomega.cz nebo se k nám zastavte osobně.


Těšíme se na Vaši návštěvu.

Bc. Milena Procházková

Anežka Michnová

Květa Podrabská

Referentky

Marie Navrátilová
Ředitelka

Program Family a Senior Pointu 

 

 

 

 

 

 

 

SOCIÁLNĚ-PRÁVNÍ PORADNA pro seniory (zdarma) se koná od 15:00.

Nejbližší volný termín: 13. srpna 2024.

Do poradny je nutné se předem objednávat na čísle 797 726 225 nebo na e-mailu point.lesna@ksomega.cz.

 

Sledujte naši facebookovou stránku Family a Senior Point Brno Lesná.

 

V budově SC Brno-sever můžete navštívit výstavu Jany Rackové do 2. 9. 2024

Změna termínu ukončení výstavy vyhrazena.